Menu nawigacyjne

Drogi Internauto!

Witam serdecznie na moich stronach internetowych. W kilku słowach kim jestem prywatnie:Mąż Irminy, ojciec Radka i Maćka. Z zamiłowania lekarz, z zawodu tak samo. Specjalizuję się w medycynie sportowej i chorobach wątroby. Interesuję się też medycyną podróży, a nawet prowadzę szkolenia z zakresu wymienionych zagadnień.


Edukacja:
Studia w Akademii Medycznej we Wrocławiu.
Hobby:
Miłośnik filmów i książek s-f oraz kinomaniak. Zapalony fan nowych technologii, w szczególności wielbiciel internetu, gdzie spędzam długie godziny i co pozwala mi być na bieżąco z wiedzą medyczną. Kolekcjoner filmów, starych monet i zegarów.
Kontakt:
W jaki sposób się ze mną skontaktować? Najlepiej przez Internet.E-mail: ernest.kuchar@gmail.com Zawsze czytam, nie zawsze jestem w stanie odpowiedzieć.

Światopogląd

Może to brzmi nieco śmiesznie, ale odkąd pamiętam zawsze chciałem zostać lekarzem, dlatego lubię swoją pracę. Co się więcej, w pewnym sensie łączę pracę zarobkową z przyjemnością. Czasem mogę być zmęczony, ale jak dotąd jeszcze nigdy nie żałowałem wyboru zawodu, czy może raczej powołania. Zawsze też byłem człowiekiem ciekawym świata i ludzi. Od pewnego czasu staram się połączyć tę wrodzoną ciekawość z potrzebą zmiany otaczającej mnie rzeczywistości na lepszą, bo czuję że mam do spełnienia rodzaj misji: dzielenie się wiedzą i doświadczeniem. Nie mam natury rewolucjonisty, wyznaję raczej filozofię „drobnych kroczków” wzorowaną na japońskiej Kaizen. W dużym uproszczeniu polega to na ciągłym wprowadzaniu do istniejących rozwiązań małych zmian, niewielkich ulepszeń. Powinno to prowadzić do nieustannego, stopniowego rozwoju, a w długim czasie może prowadzić do bardzo dużych przeobrażeń naszego życia.